Aktualitātes

11.05.2016. Publiskās pārvaldes projektu vadīšanas prakse joprojām nepietiekamā kvalitātē

Projektu vadīšana kā disciplīna nu jau sen vairs netiek izmantota tikai militārajā jomā, kurā meklējams arī modernās projektu vadīšanas pirmsākums. Ekonomiskā izaugsme, cīņa par konkurenci un resursu optimizācija pasaulē ir veicinājusi projektu vadīšanas pieejas attīstību daudzās organizācijās un uzņēmumos. Saskaņā ar ASV Projektu vadības institūta aplēsēm aptuveni viena piektā daļa no pasaules iekšzemes kopprodukta tiek sasniegta kā dažādu projektu īstenošanas rezultāts, kas liecina par nopietnu vadīšanas pieeju investīciju politikā.
lasīt vairāk

06.04.2016. Piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”

14. un 15.aprīlī Rīgā norisināsies piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”, kurā ar referātiem uzstāsies eksperti un profesori no Nīderlandes, Zviedrijas, Islandes, Lielbritānijas, Austrālijas, Polijas, Palestīnas, Malaizijas, Vācijas, Austrijas, Spānijas, Itālijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Konferences programmā atklāšanas plenārsēde, četras paralēlās sesijas un noslēguma plenārsēde.
lasīt vairāk

25.02.2016. Notiks piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”

2016.gada 14. un 15.aprīlī Rīgā norisināsies piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”. Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte sadarbībā ar Projektu vadītāju profesionālo apvienību un Baltijas Kontrolinga Institūtu. Konference ir turpinājums konferenču ciklam par projektu vadīšanas tēmu Latvijā, un tā notiks regulāri katru gadu.
lasīt vairāk

20.11.2015. PVPA 5 gadu jubilejas pasākums

PVPA 5 gadu jubilejas pasākums pieteikties : info@pvpa.lv
lasīt vairāk

14.10.2015. Interaktīvā izstādē Liepājā būs ekskluzīva iespēja ieskatīties Latvijas nākotnē

Ieskatīties Latvijas nākotnē ikvienu Kurzemes iedzīvotāju aicina Finanšu ministrija, piedāvājot ekskluzīvu iespēju interaktīvā izstādē uzzināt par ieguvumiem, ko sniedz Eiropas Savienības (ES) fondi. Ekspozīcija “Ieskaties Latvijas nākotnē” ir daļa no gaismas festivālam “Staro Rīga” veidotās instalācijas. Tajā apmeklētājiem, aktīvi iesaistoties, unikālā 3D video projekcijā tiks ilustrētas iespējas, ko ES fondu finansējums sniegs Latvijai līdz 2020. gadam. Izstādes apmeklējums ir bez maksas.
lasīt vairāk

21.08.2015. Mēs visi esam projektu vadītāji!

Sekojot līdzi aktualitātēm projektu vadīšanas jomā iepazinos ar Lielbritānijas vadošās organizācijas projektu vadības speciālistu atlasē un projektu vadības atbalstā Arras People sniegto informāciju, kur minētā organizācija analizējusi P.Hepworth no AXELOS kompānijas publicēto rakstu ASV laikrakstā Sunday Telegraph. Autors minētajā publikācijā uzsvēra, ka mēs visi esam projektu vadītāji, respektīvi, ka jebkurš var būt projektu vadītājs.
lasīt vairāk

28.07.2015. ASV Senātā izskatīšanai virza Federālo projektu un programmu vadīšanas atbildīguma likumu

Šā gada Jūnijā, ASV Senātā pieņemts izskatīšanai likumprojekts, kas pirmo reizi federālā līmenī paredz projektu un programmu vadīšanas reglamentēšanu. Jaunais likums kalpos kā projektu un programmas vadības likums, uz kura pamata atbildīgajiem būs jāizstrādā un jāapstiprina virkne citu saistīto normatīvo aktu, kas paredzēs projektu vadītāju kvalifikācijas prasības, atbildību, to atlases kārtību.
lasīt vairāk

27.07.2015. Seminārs par atbalstu uzņēmējdarbības attīstības projektiem

14.augustā, piektdien, plkst. 11.00 Biroju centra „Ostas Skati” (Matrožu iela 15, Ķīpsalā, Rīgā) konferenču zālē notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas“, kuru organizē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.
lasīt vairāk

24.07.2015. Cēsīs notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam

Ceturtdien, 6.augustā, Cēsīs, Radošo industriju pop-up birojā, Lielā Skolas ielā 6, plkst. 13:00 – 16:00 tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotais atbalsts, CFLA un ALTUM“. Ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmu un Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu, kādus atbalsta pasākumus uzņēmējiem plāno Ekonomikas Informatīvajā seminārā aicinām piedalīties mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjus, kā arī iestādes, uzņēmumus un organizācijas, kas atbalsta un veicina uzņēmējdarbības attīstību, organizējot kursus, apmācības, pieredzes nodošanu biznesa uzsākšanai un izaugsmes treniņus esošajiem vai topošajiem uzņēmējiem.
lasīt vairāk

23.07.2015. PVPA pārstāvju 2015.gada pirmā pusgada publikācijas starptautiskās sadarbības ietvaros

Projektu vadītāju profesionālā apvienība kopš 2012.gada ir aktīvs starptautiski atdzītā žurnāla Project Management World Journal un tā informācijas resursa Project Management World Library sadarbības partneris, kurā cita starpā ik mēnesi tiek publicēti reģionālie ziņojumi no Eiropas un Latvijas, kā arī oriģinālraksti par dažādām projektu vadīšanas tēmām un aktuālām problēmām.
lasīt vairāk

16.07.2015. Tiks rīkota starptautiska konference par projektu vadības aktualitātēm

2016.gada 14. un 15.aprīlī, notiks piektā starptautiskā praktiski zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs "Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas", informē Projektu vadītāju profesionālā apvienība.
lasīt vairāk

26.06.2015. PVPA valdes sēde

PVPA valdes sēde notiks PVPA birojā Brīvības ielā 101 -1 pl. 18.00
lasīt vairāk

08.04.2015. Tiks rīkota starptautiska konference par projektu vadības aktualitātēm

2015.gada 16. un 17.aprīlī, notiks ceturtā starptautiskā praktiski zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs "Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas", informē Projektu vadītāju profesionālā apvienība.
lasīt vairāk

02.02.2015. PVPA kluba pasākums norisināsies LMT

PVPA kluba pasākums norisināsies LMT galvenajā ofisā Ropažu ielā 6. Pasākuma laikā interesenti varēs iepazīties ar LMT projektu vadības procesiem, problēmām un iziacinājumiem, attīstot jaunus produktus un pakalpojumus. Tāpat arī PVPA sniegs ieskatu profesionālas projektu vadības aspektos pielietojot projektu vadīšanas metodes un instrumentus.
lasīt vairāk