Aktualitātes

atpakaļ

Piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”

14. un 15.aprīlī Rīgā norisināsies piektā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”, kurā ar referātiem uzstāsies eksperti un profesori no Nīderlandes, Zviedrijas, Islandes, Lielbritānijas, Austrālijas, Polijas, Palestīnas, Malaizijas, Vācijas, Austrijas, Spānijas, Itālijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Konferences programmā atklāšanas plenārsēde, četras paralēlās sesijas un noslēguma plenārsēde.

Konferences mērķis ir prezentēt un izdiskutēt dažādas projektu vadīšanas problēmas no zinātnisko pētījumu rezultātu rakursa, dibināt jaunus kontaktus un sadarbības tīklu starp jomas profesionāļiem, kā arī sniegt iespēju projektu vadītājiem uzlabot savas zināšanas un profesionālās iemaņas.

Konferences plenārsēde notiks 15.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 12.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, to atklās Latvijas Universitātes rektors prof. Indriķis Muižnieks un Projektu vadītāju profesionālās apvienības valdes priekšsēdētāja prof. Dr.oec. Žaneta Ilmete.

Paralēlo sesiju darbs noritēs no 14:00 līdz 17:30.

Konferences programma pieejama šeit (angļu valodā).
Izvērstāka informācija pieejama konferences mājas lapā: http://balticpmconference.eu

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte sadarbībā ar Projektu vadītāju profesionālo apvienību un Baltijas Kontrolinga Institūtu.

Papildu informācija:
Silvija Bruņa (e-pasts: silvija.bruna@lu.lv)
Emīls Pūlmanis (e-pasts: emils.pulmanis@lu.lv)
atpakaļ