Arhīvs

atpakaļ

Projektu vadītāju profesionālā apvienība aicina piedalīties Lielajā Talkā, kas notiks 2012.gada 21.aprīlī

Sniega sega jau kādu laiku ir ievērojami atkāpusies, un tas patiesi priecē, jo pavasaris ir uzņēmis apgriezienus. Kopā ar pavasari ir atnākusi arī patiesā realitāte, kas ir sastopama mūsu mežos un grāvmalēs. Viena daļa no cilvēkiem izturas bezatbildīgi pret vidi, kurā dzīvo. Sadzīves atkritumi nereti tiek mesti, kur pagadās un meži tiek izmantoti par bezmaksas izgāztuvēm. Šāda rīcība ir nosodāma un neliecina par saprātīga cilvēka rīcību.

Mūsu biedrība PVPA ir sociāli atbildīga un izjūt pienākumu iesaistīties akcijās, kas veicina vides ilgtspējību. Viena no šādām akcijām ir Lielā talka, kas notiks šā gada 21.aprīlī plkst. 10:00. PVPA ir aktīvi ņēmusi dalību šajā pasākumā un izveidojusi savu talkošanas vietu, kas atrodas Rīgā, Grīziņkalnā, precīzāk Ata ielas galā, starp Grīziņkalna parku un dzelzceļa sliedēm. Teritorija atrodas blakus sakoptam parkam, pa kuru ikdienu pastaigājas māmiņas ar bērniem un cilvēki ar suņiem. Teritorijai cauri ved taciņa, kuru cilvēki ikdienu izmanto, lai nokļūtu uz tuvējo dzelzceļa staciju.

Visi PVPA biedri un atbalstītāji ir laipni aicināti piedalīties sakopšanas darbos, jo pašlaik šo teritoriju klāj pērnās lapas un sadzīves atkritumi, kas ir krājušies jau vairākus gadus. 

Lai talkas dalībniekiem pēc labi padarīta darba būtu iespēja remdēt slāpes un izsalkumu, PVPA aktīvi strādā pie atbalstītāju piesaistes. Nepieciešamie darba rīki un darba cimdi tiks nodrošināti talkošanas vietā.

Veidojot sakoptu vidi sev apkārt, mēs arī paši kļūstam nosvērtāki un ar skaidrāku skatu nākotnē.

Uz tikšanos PVPA rīkotājā talkas vietā!
Sīkāka informācija un pieteikšanās pie PVPA valdes locekļa Laura Liepiņa: lauris_liepins@inbox.lv

atpakaļ