Arhīvs

atpakaļ

Otrā starptautiskā zinātniski praktiskā konference projektu vadīšanā Baltijas valstīs "Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas"

2013.gada 12.aprīlī Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19 norisināsies otrā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”, kurā ar referātiem uzstāsies eksperti un profesori no Vācijas, Krievijas, Polijas, Portugāles, Islandes, Irānas, Austrālijas, Serbijas, Apvienotiem Arābu Emirātiem, Slovākijas, Čehijas, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Konferences programmā atklāšanas plenārsēde, trīs paralēlās sesijas un noslēguma plenārsēde.

Konferences „Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas" mērķis ir prezentēt un izdiskutēt dažādas projektu vadīšanas problēmas no zinātnisko pētījumu rezultātu rakursa, dibināt jaunus kontaktus un sadarbības tīklu starp jomas profesionāļiem, kā arī sniegt iespēju projektu vadītājiem uzlabot savas zināšanas un profesionālās iemaņas.

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte sadarbībā ar Projektu vadītāju profesionālo apvienību, un tās galvenie atbalstītāji ir SIA „Latvijas Mobilais Telefons" un Ventspils brīvostas pārvalde.

Konferences idejas pamatlicēja Prof. Dr. oec. Žanete Ilmete: „Organizējot šo konferenci, vēlējamies plašākai interesentu grupai prezentēt jaunākos zinātnisko pētījumu rezultātus projektu vadīšanas jomā, norādot uz priekšrocībām, kādas var tikt gūtas, uzņēmējdarbībā un valsts pārvaldē izmantojot projektu vadīšanas metodes".

Konferences plenārsēde noritēs 12.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 12.00, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, to atklās Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš. Galvenie plenārsēdes runātāji: Aleksandrs Antonovs (Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs) un tādi starptautiski jomas eksperti kā Prof. Dr. Dr. h.c. mult. Pēteris Roišs (Peter J. A. Reusch) (Dortmundes universitāte, Vācija) un praktiķi Marisa Silva (Marisa Silva) (Winning Management Consulting, Portugāle), Mārcis Nēliuss (Ventspils brīvostas pārvalde, Latvija).

Paralēlo sekciju darbs noritēs no 14:00 līdz 17:30 par tēmām:
1. Projektu vadīšanas standarti un jaunākās tendences;
2. ES fondu projektu vadīšanas (ieviešanas) problēmas un risinājumi;
3. Transporta, infrastruktūras, būvniecības, industriālo un IT projektu vadīšanas aspekti.

Konferences programma un izvērstāka informācija par konferenci meklējama konferences mājas lapā www.evf.lu.lv/pmconf2013

Papildus informācija:
Silvija Bruņa (mob.tel. 29177161, e-pasts: silvija.bruna@lu.lv)
Emīls Pūlmanis (mob.tel. 26896748, e-pasts: emils.pulmanis@lu.lv)

atpakaļ