Arhīvs

atpakaļ

PVPA pārstāvji piedalās starptautiskā zinātniskā konferencē Dortmundē, Vācijā

2014.gada 27.jūnijā PVPA pārstāvji Emīls Pūlmanis un Silvija Bruņa piedalījās starptautiskā zinātniski praktiskajā konferencē Dortmundes Universitātē (Dortmund University of Applied Sciences and Arts), Vācijā.

2014.gada konference tika veidota kā sadarbības platforma pētniekiem, doktorantiem, kā arī maģistriem projektu vadīšanas jomā no tādām partnervalstīm kā Spānija, Lietuva, Norvēģija, Ukraina, Palestīna, Pakistāna, Venecuēla, Ungārija un Latvija. Jāpiemin, ka konferencē piedalījās arī partnervalstu projektu vadīšanas maģistranti no Eiropas un Tuvajiem austrumiem.

Konferences sesijas tika organizētas piecos modeļos:

  1. Projektu vadīšanas teorētiskie aspekti;
  2. Uzņēmējdarbības projekti;
  3. Praktiskā projektu vadīšana;
  4. Tehnoloģiju projektu vadīšana - metodes, instrumenti un procesi;
  5. Tehnoloģiju projektu vadīšana – informācijas tehnoloģiju sistēmas.

Konferences ietvaros tika prezentēti jaunākie nozares sasniegumi un pieredze praktiskajā projektu vadīšanā, kurā uzsvars tika likts uz informācijas tehnoloģiju un modernizācijas pieeju projektu plānošanā, kā arī ieviešanā. Tika rosināta diskusija par inovāciju attīstību modernajā projektu vadīšanā un politiski-ekonomiskiem ietekmes aspektiem projektu lēmumu pieņemšanas procesos.

PVPA valdes locekle PhD.cand MSc.proj.mgmt. Silvija Bruņa prezentēja pētījumu: “Project management process in public projects in Latvia”, savukārt valdes loceklis PhD.cand MSc.proj.mgmt. Emīls Pūlmanis prezentēja pētījumu: „Efficiency Problems in Public Sector Projects Planning and implementation Stage”, kuri atzinīgi tika novērtēti no ekspertiem projektu vadīšanas jomā.

atpakaļ