Pasākumi

atpakaļ

Notiks 3. starptautiskā zinātniskā konference „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”

2014. gada 10. - 11. aprīlī Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, norisināsies trešā starptautiskā zinātniskā konference par aktualitātēm projektu vadīšanā Baltijas valstīs „Projektu vadīšanas nozares attīstība – prakse un perspektīvas”.

Konferencē ar referātiem uzstāsies eksperti un profesori no Vācijas, Lielbritānijas, Igaunijas, Gruzijas, Lietuvas, Francijas, Palestīnas, Irānas, Somijas, Norvēģijas, Krievijas, Hong Kongas, Turcijas un Latvijas. Konferences programmā atklāšanas plenārsēde, četras paralēlās sesijas un noslēguma plenārsēde.

Konferences „Projektu vadīšanas nozares attīstība - prakse un perspektīvas" mērķis ir prezentēt un izdiskutēt dažādas projektu vadīšanas problēmas no zinātnisko pētījumu rezultātu rakursa, dibināt jaunus kontaktus un sadarbības tīklu starp jomas profesionāļiem, kā arī sniegt iespēju projektu vadītājiem uzlabot savas zināšanas un profesionālās iemaņas.

Konferenci organizē Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte un Projektu vadītāju profesionālā apvienība, sadarbībā ar Latvijas pašvaldības savienību, Baltijas kontrolinga institūtu un Latvijas Darba devēju konfederāciju.

Konferences plenārsēde noritēs 11.aprīlī no pulksten 10.00-11.30, Latvijas Universitātes Lielajā aulā, to atklās Latvijas Universitātes kanclers Gundars Bērziņš.

Konference tiks organizēta 4 paralēlās sesijās:

  • Organizāciju kapacitāte projektu vadīšanā, jaunas projektu vadīšanas pieejas;
  • IT projektu vadība;
  • Projekta risku un finanšu vadība, kvantitativā modelēšana;
  • Projektu vadīšanas (ieviešanas) problēmas un risinājumi.

Dalība plenārsēdē un konferences sesijās, bez papildus konferences materiālu saņemšanas un dalības noslēguma pieņemšanā ir bez maksas.

Konferences programma un izvērstāka informācija par konferenci meklējama konferences mājas lapā http://balticpmconference.eu

Konferences programma pieejama šeit.

atpakaļ